Michalina Bachta Mentoring | MAPP
Michalina Bachta Mentoring - pomoc w wybraniu kierunku studiów, aplikacja na studia zagraniczne, ścieżki rozwoju, pierwsza praca i wsparcie w rozwoju zawodowym.
mentoring, Michalina Bachta, studia zagraniczne, kierunki studiów, studia, studiowanie, mentor, pierwsza praca, jak napisać CV
22085
page-template-default,page,page-id-22085,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,vertical_menu_enabled,side_area_over_content,wpb-js-composer js-comp-ver-7.2,vc_responsive
 

MAPP

Motivational Appraisal of Personal Potential

Na czym polega Test MAPP?

Test MAPP (Motivational Appraisal of Personal Potential) to narzędzie badające Twój potencjał osobowości – indywidualny kod pokazujący Twoje naturalne motywacje i antymotywacje do wykonywania konkretnych czynności, zawodów i funkcji. Jest on niesamowicie dokładnym narzędziem, dzięki któremu jestem w stanie określić w jaką stronę warto abyś podążał nie tylko zawodowo ale również życiowo. To niejako wskazówka na Twoją efektywną codzienność!

Test MAPP® jest wykorzystywany w wielu organizacjach do badania m.in. predyspozycji managerskich bądź podczas oceny rocznej pracownika.

Po wypełnieniu testu MAPP zapraszam Cię na indywidualną Sesję Feedback dzięki której:

# poznasz znaczenie swoich wyników poprzez ich szczegółowe omówienie
# poznasz Twoje naturalne mocne strony w wymiarze zawodowym i życiowym
# otrzymasz konkretne wskazówki, w którą stronę warto iść w Twoim przypadku
# dowiesz się jak działać by być efektywnym i osiągać swoje cele
# pomogę Ci w każdym kroku Twojego indywidualnego planu rozwoju!

100% uwagi i czasu tylko dla Ciebie